Switch naar de korfbal website ยป
Uitslagen tweede seizoenshelft 2017-2018

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
10-03-2018 Ravenstein/SDDL JO11-5 Astrantia JO11-1 1-4
10-03-2018 Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO13-1 Astrantia/SV Milsbeek JO13-1G 7-1
10-03-2018 Olympia'18 JO15-2 SV Milsbeek/Astrantia JO15-1 1-2
10-03-2018 Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 SC. St. Hubert/De Willy's JO17-1 3-2
10-03-2018 Astrantia/SV Milsbeek JO17-1 SV Venray JO17-3 1-1
10-03-2018 SV Milsbeek/Astrantia JO19-1 Volharding JO19-2  
       
24-03-2018 Astrantia JO11-1 Sambeek JO11-3G 5-4
24-03-2018 Astrantia/SV Milsbeek JO15-2 SES JO15-2 9-0
24-03-2018 SV Milsbeek/Astrantia JO15-1 FC Uden JO15-1 0-6
24-03-2018 VCA JO17-1 Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 8-0
24-03-2018 RESIA JO17-1 Astrantia/SV Milsbeek JO17-1 2-0
24-03-2018 Olympia'18 JO19-2 SV Milsbeek/Astrantia JO19-1 1-10
       
07-04-2018 Achilles Reek JO11-2 Astrantia JO11-1 7-0
07-04-2018 De Zwaluw JO13-1 Astrantia/SV Milsbeek JO13-1G 2-1
07-04-2018 Juliana Mill JO15-3 Astrantia/SV Milsbeek JO15-2 3-2
07-04-2018 Venhorst JO15-1 SV Milsbeek/Astrantia JO15-1 9-1
07-04-2018 Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 UDI'19/CSU JO17-5 3-4
07-04-2018 Astrantia/SV Milsbeek JO17-1 SVEB/Sporting S.T. JO17-1 0-3
07-04-2018 SV Milsbeek/Astrantia JO19-1 Sambeek JO19-1 1-1
       
14-04-2018 Astrantia JO11-1 Constantia JO10-1 7-2
14-04-2018 Astrantia/SV Milsbeek JO13-1G HRC'27/Stormvogels'28 JO13-1 2-2
14-04-2018 Astrantia/SV Milsbeek JO15-2 Constantia/Menos JO15-2 7-1
14-04-2018 SV Milsbeek/Astrantia JO15-1 DSV JO15-1 2-4
14-04-2018 Gemert JO17-3 Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 20-0
14-04-2018 SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-1 Astrantia/SV Milsbeek JO17-1 0-2
14-04-2018 Stormvogels'28 JO19-1 SV Milsbeek/Astrantia JO19-1 0-3
       
21-04-2018 SES JO11-3 Astrantia JO11-1 5-1
21-04-2018 SIOL JO13-1 Astrantia/SV Milsbeek JO13-1G 3-1
21-04-2018 SV Venray JO15-5G Astrantia/SV Milsbeek JO15-2 3-2
21-04-2018 Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-3 3-0
21-04-2018 Astrantia/SV Milsbeek JO17-1 Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-1 2-2
21-04-2018 SV Milsbeek/Astrantia JO19-1 S.V. Oostrum JO19-1 4-0

Programma tweede seizoenshelft 2017-2018
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sportpark te
24-04-2018 19:00 VIOS'38 JO13-1 Astrantia/SV Milsbeek JO13-1G Beugen
28-04-2018 10:00 Festillent JO11-4G Astrantia JO11-1 Zeeland
28-04-2018 13:30 SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-2 Astrantia/SV Milsbeek JO15-2 Overloon
28-04-2018 14:00 Menos JO15-1G SV Milsbeek/Astrantia JO15-1 Landhorst
28-04-2018 12:30 Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 De Zwaluw JO17-1 Middelaar
28-04-2018 14:30 Astrantia/SV Milsbeek JO17-1 Vitesse'08 JO17-1 Middelaar
28-04-2018 14:30 SV Milsbeek/Astrantia JO19-1 SV Venray JO19-3 Milsbeek
         
05-05-2018 10:30 Astrantia JO11-1 Juliana Mill JO11-4G Middelaar
05-05-2018 12:45 Astrantia/SV Milsbeek JO15-2 Wittenhorst JO15-4 Middelaar
05-05-2018 12:30 SV Milsbeek/Astrantia JO15-1 Vitesse'08 JO15-1 Milsbeek
05-05-2018 14:30 HRC'27/Stormvogels'28 JO17-1G Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 Afferden (LB)
05-05-2018 13:00 Festilent JO17-1 Astrantia/SV Milsbeek JO17-1 Zeeland
05-05-2018 15:15 Wittenhorst JO19-3 SV Milsbeek/Astrantia JO19-1 Horst
         
12-05-2018 10:30 Astrantia JO11-1 Boekel sport JO11-6G Middelaar
12-05-2018 11:30 Astrantia/SV Milsbeek JO13-1G Elsendorp/Fiducia JO13-1 Middelaar
12-05-2018 12:45 Astrantia/SV Milsbeek JO15-2 JVC Cuijk JO15-2 Middelaar
12-05-2018 12:30 SV Milsbeek/Astrantia JO15-1 VCO JO15-1G Milsbeek
12-05-2018 14:00 Toxandria JO17-1 Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 Rijkevoort
12-05-2018 15:00 RKOSV Achates JO17-1G Astrantia/SV Milsbeek JO17-1 Ottersum
12-05-2018 15:00 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-1 SV Milsbeek/Astrantia JO19-1 Vianen (NB)
         
16-05-2018 18:45 V.V. Achates JO15-1 SV Milsbeek/Astrantia JO15-1 Ottersum
19-05-2018 10:45 SIOL JO11-3G Astrantia JO11-1 Katwijk
19-05-2018 12:00 Toxandria JO13-1 Astrantia/SV Milsbeek JO13-1G Rijkevoort
19-05-2018 13:00 Sporting S.T./SVEB JO15-2 Astrantia/SV Milsbeek JO15-2 Swolgen
19-05-2018 12:30 Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 Olympia'18 JO17-3 Middelaar
19-05-2018 14:30 Astrantia/SV Milsbeek JO17-1 JVC Cuijk JO17-2 Middelaar
19-05-2018 14:30 De Zwaluw JO19-1 SV Milsbeek/Astrantia JO19-1 Oeffelt
         
24-05-2018 19:30 DAW JO17-3 Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 Schaijk
26-05-2018 10:30 Astrantia JO11-1 Excellent/SVS JO11-4G Middelaar
26-05-2018 11:30 Astrantia/SV Milsbeek JO13-1G Vitesse'08 JO13-2 Middelaar
26-05-2018 12:30 SV Milsbeek/Astrantia JO15-1 Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-2 Milsbeek
26-05-2018 14:30 Venhorst JO17-1 Astrantia/SV Milsbeek JO17-1 Venhorst
26-05-2018 14:30 SV Milsbeek/Astrantia JO19-1 Toxandria JO19-1 Milsbeek
         
30-05-2018 19:00 Astrantia/SV Milsbeek JO13-1G Heijen JO13-1 Middelaar
30-05-2018 19:00 SIOL JO15-1 SV Milsbeek/Astrantia JO15-1 Cuijk
02-06-2018 10:30 Astrantia/SV Milsbeek JO11-1G Olympia'18 JO10-4G Middelaar
02-06-2018 11:30 Astrantia/SV Milsbeek JO13-1G VIOS'38 JO13-2 Middelaar
02-06-2018 12:45 Astrantia/SV Milsbeek JO15-2 Volharding/Sambeek JO15-3G Middelaar
02-06-2018 12:30 SV Milsbeek/Astrantia JO15-1 SES JO15-1 Milsbeek
02-06-2018 14:30 DSV JO17-2 Astrantia/SV Milsbeek JO17-2 Ledeacker
02-06-2018 14:30 Constantia JO17-1 Astrantia/SV Milsbeek JO17-1 Wanroij
02-06-2018 15:00 Montagnards JO19-1 SV Milsbeek/Astrantia JO19-1 Bergen

Astrantia Sportvereniging | Sportpark De Heikant | Heikantseweg 11A | 6587 AM  Middelaar